Pieter Drift - de laatste eindexamenkandidaat

Pieter Drift - de laatste eindexamenkandidaat kopen? Bied vanaf 25!
Pieter Drift - de laatste eindexamenkandidaat kopen? Bied vanaf 25!Pieter Drift - de laatste eindexamenkandidaat kopen? Bied vanaf 25!Pieter Drift - de laatste eindexamenkandidaat kopen? Bied vanaf 25!Pieter Drift - de laatste eindexamenkandidaat kopen? Bied vanaf 25!
  • Pieter Drift (1967)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/5
Uitstekende poëtische grote ets beeldmaat : 49 x 37 cm uit 1999
conditie perfekt - altijd in lade gelegen

altijd in lade gelegen

Pieter Drift (1967)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  alyna
FA. (4 )

71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
49 cm
37 cm
Starttijd:18-07-2022 om 11:30
Eindtijd:30-07-2022 om 21:26
Openingsbod € 25
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa