Pieter Drift: Ets, De wolf op zoek naar Roodkapje - Verkocht

Pieter Drift: Ets, De wolf op zoek naar Roodkapje kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Pieter Drift: Ets, De wolf op zoek naar Roodkapje kopen? Bied vanaf 1!Pieter Drift: Ets, De wolf op zoek naar Roodkapje kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Pier_Passione

48 verkochte items
  • Pieter Drift (1967)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: De wolf op zoek naar Roodkapje
Techniek: ets
Jaartal: 1991
Afmetingen beeld: 8,9 cm x 33,1 cm
Afmetingen papier: 17 cm x 41,6 cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
In Passepartout: Nee
Oplage: 1, nr 1
Herkomst: Van de kunstenaar
Verzend- en verpakkingskosten: 8,80 euro.

De achterkant is wat bevlekt met etsinkt (zie foto)

Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:30-01-2013 om 14:38
Eindtijd:06-02-2013 om 14:38
Biedingen (4)
Braamberg
06 feb. / 12:44
€ 16
Stientje
31 jan. / 17:10
€ 11
TWL
31 jan. / 15:39
€ 6
Stientje
30 jan. / 19:34
€ 1