Pieter Drift: Ets, Kom niet dichterbij - Verkocht

Pieter Drift: Ets, Kom niet dichterbij kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 35,00

Pieter Drift: Ets, Kom niet dichterbij kopen? Bied vanaf 1!Pieter Drift: Ets, Kom niet dichterbij kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Pier_Passione

48 verkochte items
  • Pieter Drift (1967)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Kom niet dichterbij
Techniek: ets
Jaartal: 1997
Afmetingen beeld: 11,2 cm x 16,3 cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
In Passepartout: Ja (30 cm x 40 cm)
Oplage: 4, nr 1
Herkomst: Van de kunstenaar
Verzend- en verpakkingskosten: 8,80 euro

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:07-02-2013 om 10:47
Eindtijd:14-02-2013 om 10:47
Biedingen (8)
Fwetie
14 feb. / 10:42
€ 35
Stientje
13 feb. / 23:23
€ 30
Fwetie
12 feb. / 00:40
€ 25
Stientje
12 feb. / 00:40
€ 21
Fwetie
11 feb. / 22:17
€ 16
sikkens
11 feb. / 22:17
€ 11
Fwetie
10 feb. / 13:07
€ 6
Braamberg
07 feb. / 13:36
€ 1