Pieter Drift, ets, Petrus & de haan

Pieter Drift, ets, Petrus & de haan kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Pieter Drift, ets, Petrus & de haan kopen? Bied vanaf 1!Pieter Drift, ets, Petrus & de haan kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Pier_Passione

48 verkochte items
  • Pieter Drift (1967)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Petrus & de haan
Techniek: ets
Jaartal: 1996
Afmetingen beeld: 26,5 cm/ 13,8 cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
In Passepartout: Nee
Oplage: 3, nr 1
Herkomst: Van de kunstenaar

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:09-11-2014 om 14:52
Eindtijd:14-11-2014 om 14:52

Biedingen (3):

willem2013
12 nov. / 16:35
€ 5
Maumere
12 nov. / 16:35
€ 5
willem2013
12 nov. / 13:55
€ 1