Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(G)- 1990 (oplage slechts 5 stuks!)

Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(G)- 1990 (oplage slechts 5 stuks!) kopen? Bied vanaf 49!
Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(G)- 1990 (oplage slechts 5 stuks!) kopen? Bied vanaf 49!Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(G)- 1990 (oplage slechts 5 stuks!) kopen? Bied vanaf 49!Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(G)- 1990 (oplage slechts 5 stuks!) kopen? Bied vanaf 49!Pieter Drift - Ets: Sex & Violins(G)- 1990 (oplage slechts 5 stuks!) kopen? Bied vanaf 49!
  • Pieter Drift (1967)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/5
Ets van Pieter Drift uit 1990. Titel: Sex & Violins(G).  Nummer: 2/5. Afmetingen blad: H50  xb40cm. Afmetingen voorstelling: H25,5 x b19,5 cm; Gesigneerd en gedateerd, rechts onder, door de kunstenaar met potlood.  De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.

Pieter Drift (Vlaardingen, 1967) Ik ben in 1991 afgestudeerd op de afdeling Vrije Grafiek van de Academie van Beeldende Kunsten te Rotterdam, en maak etsen, tekeningen en collages. Ik probeer in elk werk een verhaal te vertellen of een snapshot van een verhaal te maken. De titel is de finishing touch. Meestal voegt hij wat toe of becommentarieert hij hetgeen wat zich binnen het werk afspeelt. Verder heb ik verschillende boekjes in eigen beheer uitgegeven, waarvan de oplage erg klein is. In deze bundels combineer ik mijn twee grote liefdes - de literatuur & de beeldende kunst.

In zeer goede staat

Pieter Drift (1967)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32 )

955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (291)
40 cm
50 cm
Starttijd:11-10-2022 om 09:25
Eindtijd:16-10-2022 om 19:06
Openingsbod € 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland