Pieter Drift: Ets, We zijn weer ondergronds - Verkocht

Pieter Drift: Ets, We zijn weer ondergronds kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Pieter Drift: Ets, We zijn weer ondergronds kopen? Bied vanaf 1!Pieter Drift: Ets, We zijn weer ondergronds kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Pier_Passione

48 verkochte items
  • Pieter Drift (1967)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: We zijn weer ondergronds
Techniek: ets
Jaartal: 1995
Afmetingen beeld: 18,6 cm x 24,6 cm

Afmetingen papier: 25,6 cm x 34,6 cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
In Passepartout: Nee
Oplage: 4, nr 1
Herkomst: Van de kunstenaar
Verzend- en verpakkingskosten: 8,80 euro

Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:07-02-2013 om 10:43
Eindtijd:14-02-2013 om 10:48
Biedingen (5)
Braamberg
14 feb. / 10:42
€ 21
TWL
14 feb. / 10:40
€ 16
Braamberg
14 feb. / 10:36
€ 11
TWL
07 feb. / 20:56
€ 6
Braamberg
07 feb. / 13:37
€ 1