Pieter Drift, ets & droge naald, Vuurdoop

Pieter Drift, ets & droge naald, Vuurdoop kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Andere items

Pieter Drift, ets & droge naald, Vuurdoop kopen? Bied vanaf 1!Pieter Drift, ets & droge naald, Vuurdoop kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Pier_Passione

48 verkochte items
  • Pieter Drift (1967)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Vuurdoop
Techniek: droge naald en ets
Jaartal: 2004
Afmetingen beeld: 24,1 cm/ 6,5 cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
In Passepartout: Nee
Oplage: 4, nr 2
Herkomst: Van de kunstenaar

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:31-10-2014 om 13:13
Eindtijd:07-11-2014 om 13:13

Biedingen (8):

lopez
7 nov. / 13:05
€ 17
Soomej1
7 nov. / 13:05
€ 15
lopez
7 nov. / 13:03
€ 13
Soomej1
7 nov. / 11:44
€ 11
willem2013
4 nov. / 11:21
€ 9
Braamberg
4 nov. / 11:20
€ 7
willem2013
4 nov. / 11:20
€ 5
Braamberg
31 okt. / 23:45
€ 1