Pieter Drift - kleurets - Nest - Verkocht

Pieter Drift - kleurets - Nest kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Pieter Drift - kleurets - Nest kopen? Bied vanaf 25!Pieter Drift - kleurets - Nest kopen? Bied vanaf 25!Pieter Drift - kleurets - Nest kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  AdeNeef

49 verkochte items
  • Pieter Drift (1967)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 2001, in prima staat.

Afmetingen: 14 x 25 cm.

Nummer 32/100.

In houten lijst van 30 x 40 cm.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:22-02-2017 om 16:36
Eindtijd:04-03-2017 om 18:36
Zwolle17
04 mrt. / 18:07
€ 25