Pieter Drift - litho: Paringdans - 1991 - oplage: 3 - Verkocht

Pieter Drift - litho: Paringdans - 1991 - oplage: 3 kopen? Bied vanaf 37!

Verkoopprijs: € 37,00

Pieter Drift - litho: Paringdans - 1991 - oplage: 3 kopen? Bied vanaf 37!Pieter Drift - litho: Paringdans - 1991 - oplage: 3 kopen? Bied vanaf 37!Pieter Drift - litho: Paringdans - 1991 - oplage: 3 kopen? Bied vanaf 37!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (315)
  • Pieter Drift (1967)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Pieter Drift uit 1991. Titel: Paringdans. Nummer: 3/3.  Afmetingen blad: H22 x B14,5 cm. Afmetingen voorstelling: H16,4 x b9 cm. Het werk is rechtsonderniet gesigneerd. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat. In de 4 hoeken (witte gedeelte) zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Bij inlijsting vallen deze onder de passe-partout.

ZZNK

Dit item is verkocht voor 37,00
Starttijd:12-09-2017 om 19:43
Eindtijd:18-09-2017 om 21:43
Frieda1989
13 sep. / 01:13
€ 37