Pieter Dupont, ets: Gezicht op Damrak

Pieter Dupont, ets: Gezicht op Damrak kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Pieter Dupont, ets: Gezicht op Damrak kopen? Bied vanaf 125!Pieter Dupont, ets: Gezicht op Damrak kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (153)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
  • Pieter Dupont (1870-1911)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Pieter Dupont

Techniek: Ets

Gesigneerd: Nee

Titel: Gezicht op Damrak. Het Damrak met ingang van de Haringpakkerssteeg

Drie aangemeerde tjalken, met rechts een steiger. Van rechts komt een door twee paarden getrokken vrachtwagen aangereden. Op de achtergrond Damrak 8-16. Tussen de nummers 12 en 14 de ingang van de Haringpakkerssteeg. Voorstelling in spiegelbeeld. Techniek: ets op zink.

Jaar: 1895

Afmetingen litho: 24 x 44 cm

Afmetingen inclusief lijst: 51 x 74 cm

Ingelijst: Ja

Conditie:
In goede staat.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden  met Postnl .De kosten voor een aangetekende en verzekerde (geen glasschade) bedragen 15 euro voor Nederland en 25 euro voor België. Afhalen kan in Naaldwijk op afspraak zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 125,00

Starttijd:16-08-2013 om 16:22
Eindtijd:30-08-2013 om 16:22

Biedingen (1):

tverbeek
19 aug. / 10:12
€ 125