Pieter Dupont - ets - Wilg

Pieter Dupont - ets - Wilg kopen? Bied vanaf 70!

Pieter Dupont - ets - Wilg

Verkoopprijs: € 70,00

Pieter Dupont - ets - Wilg kopen? Bied vanaf 70!Pieter Dupont - ets - Wilg kopen? Bied vanaf 70!Pieter Dupont - ets - Wilg kopen? Bied vanaf 70!Pieter Dupont - ets - Wilg kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Pieter Dupont (1870-1911)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1896, potlood genummerd numero 44 linksonder.

In de plaat gesigneerd Dupont middenonder.

Catalogus Dupont nummer 48, Van Wisselingh nummer 322. Oplage 50 exemplaren.

Beeldmaat 21,5 x 15 cm. Bladmaat 26,5 x 18,5 cm. Losbladig.

Pieter Dupont is geboren te Amsterdam in 1870 en overleden te Laren in 1911.

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:05-10-2015 om 17:08
Eindtijd:10-10-2015 om 20:08

Biedingen (1):

alexander38
10 okt. / 10:30
€ 70