Pieter Dupont, Hooiopper, Ets op zink - Verkocht

Pieter Dupont, Hooiopper, Ets op zink kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Pieter Dupont, Hooiopper, Ets op zink kopen? Bied vanaf 85!Pieter Dupont, Hooiopper, Ets op zink kopen? Bied vanaf 85!Pieter Dupont, Hooiopper, Ets op zink kopen? Bied vanaf 85!Pieter Dupont, Hooiopper, Ets op zink kopen? Bied vanaf 85!Pieter Dupont, Hooiopper, Ets op zink kopen? Bied vanaf 85!Pieter Dupont, Hooiopper, Ets op zink kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Pieter Dupont (1870-1911)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets op zink door Pieter Dupont

Voorstelling van een hooiopper (omgeving Amsterdam).

Losbladig, beeldmaat 15,5x15,5, bladmaat 29x24

Gesigneerd in de druk r.o. 'Dupont'

Genummerd l.o. '7' in een oplage van 50

Literatuur: W.F.Dupont no.22    Van Wisselingh, no 324

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:20-10-2017 om 15:00
Eindtijd:28-10-2017 om 20:00
WillemNB
28 okt. / 19:41
€ 85