Pieter Giltaij - 1916-1999 twee mensen lopend over brug - Verkocht

Pieter Giltaij - 1916-1999 twee mensen lopend over brug kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Pieter Giltaij - 1916-1999 twee mensen lopend over brug kopen? Bied vanaf 125!Pieter Giltaij - 1916-1999 twee mensen lopend over brug kopen? Bied vanaf 125!Pieter Giltaij - 1916-1999 twee mensen lopend over brug kopen? Bied vanaf 125!Pieter Giltaij - 1916-1999 twee mensen lopend over brug kopen? Bied vanaf 125!Pieter Giltaij - 1916-1999 twee mensen lopend over brug kopen? Bied vanaf 125!Pieter Giltaij - 1916-1999 twee mensen lopend over brug kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  BuisArthouse
FA. (14)

100 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Pieter Giltaij (1916)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
Lijst50 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie potlood tekening  van Pieter Giltaij, Giltay Was naast kunstenaar ook leraar aan de academie in Den Haag , leraar van o.a de Haags /Groningse Realist Pieter Knorr

Tekening ingelijst achter glas

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:01-01-2019 om 23:31
Eindtijd:13-01-2019 om 22:08
ggiltaij
13 jan. / 18:46
€ 125