Pieter Holstein : Ingekleurde ets – 271 - gesigneerd – oplage 20 ex. – ca 1970 - Verkocht

Pieter Holstein : Ingekleurde ets – 271 - gesigneerd – oplage 20 ex. – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 85,00

Pieter Holstein : Ingekleurde ets – 271 - gesigneerd – oplage 20 ex. – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Pieter Holstein : Ingekleurde ets – 271 - gesigneerd – oplage 20 ex. – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Pieter Holstein : Ingekleurde ets – 271 - gesigneerd – oplage 20 ex. – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Pieter Holstein : Ingekleurde ets – 271 - gesigneerd – oplage 20 ex. – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Pieter Holstein : Ingekleurde ets – 271 - gesigneerd – oplage 20 ex. – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Pieter Holstein : Ingekleurde ets – 271 - gesigneerd – oplage 20 ex. – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!Pieter Holstein : Ingekleurde ets – 271 - gesigneerd – oplage 20 ex. – ca 1970 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2847 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
  • Pieter Holstein (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Een met de hand ingekleurde ets van de Nederlandse kunstenaar Pieter Holstein (1934).

Handgesigneerd en genummerd met potlood.

Gemaakt in een oplage van 20 exemplaren. Dit is nr 3.
De ets is niet ingelijst; heeft wel een passe-partout en een kartonnen achterplaat.
Afmetingen: Passe-partout: 60 x 85 cm. Blad, 50 x 65 cm. Beeld: 44 x 36 cm.

Herkomst: Uit een bedrijfscollectie.
Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:
Pieter Holstein (Enschede, 4 mei 1934) is een Nederlands tekenaar, kunstschilder en graficus.

Opleiding: Cooper Union Art School in New York (1954-1957).

Zijn werk wordt gerekend tot ‘De Nieuwe figuratie’, de aan de Pop-Art verwante schilderstijl in België en Nederland van de jaren ‘60 en ‘70.

Zijn ingekleurde etsen in een pseudo-onbeholpen lijnvoering, hebben vaak een absurdistische voorstelling en geven met behulp van tekst en beeld ironisch commentaar op de kunst en de waarneming.

Holstein had zijn ateliers lange tijd in New York en Amsterdam. Nu woont hij afwisselend in Amsterdam en in Frankrijk.

Titel: “271”.

Kunstenaar: Pieter Holstein.

Techniek: Ingekleurde ets op geschept papier.

Jaartal:  Onbekend, ca 1970.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Linksonder.

Oplage: 20 exemplaren. Dit is nr 3. Staat met potlood geschreven rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:25-08-2016 om 14:28
Eindtijd:08-09-2016 om 21:28
Biedingen (17)
Gerhold7o
08 sep. / 21:03
€ 85
Jeeksum
07 sep. / 08:46
€ 80
Gerhold7o
07 sep. / 08:45
€ 75
Jeeksum
07 sep. / 08:45
€ 71
Gerhold7o
07 sep. / 08:44
€ 66
Jeeksum
07 sep. / 08:44
€ 61
Gerhold7o
01 sep. / 11:37
€ 56
Wdeback
01 sep. / 11:37
€ 51
Wdeback
31 aug. / 22:19
€ 35
Gerhold7o
31 aug. / 22:19
€ 30
Wdeback
31 aug. / 22:19
€ 25
Gerhold7o
31 aug. / 22:18
€ 17
Wdeback
31 aug. / 22:18
€ 15
Gerhold7o
31 aug. / 22:18
€ 13
Wdeback
31 aug. / 22:18
€ 11
Gerhold7o
27 aug. / 18:14
€ 3
Jeeksum
25 aug. / 23:28
€ 1