Pieter Pander - Koning Willem Alexander

Pieter Pander - Koning Willem Alexander kopen? Bied vanaf 300!
Pieter Pander - Koning Willem Alexander kopen? Bied vanaf 300!Pieter Pander - Koning Willem Alexander kopen? Bied vanaf 300!Pieter Pander - Koning Willem Alexander kopen? Bied vanaf 300!Pieter Pander - Koning Willem Alexander kopen? Bied vanaf 300!Pieter Pander - Koning Willem Alexander kopen? Bied vanaf 300!Pieter Pander - Koning Willem Alexander kopen? Bied vanaf 300!
  • Pieter Pander (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2016
TechniekGiclée
DragerTextiel
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen150 cm x 75 cm (h x b)
Lijst154 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage320
Het is niet alleen een portret van de Koning, maar hierin wordt ook zijn passie voor water en dieren weergegeven.
Kracht van giclée
Zie details bij glaasje water rechts en overhemd links naast stropdas
“lijkt” een verdikking en dat is het mooie en de kracht van de giclée. Het reliëf de schaduwwerking en textuur van het origineel worden hier goed weergegeven.

Pieter Pander (1962)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Cop
FA. (1)

13 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
79 cm
154 cm
75 cm
150 cm
Starttijd:31-05-2022 om 16:08
Eindtijd:09-06-2022 om 20:18
Openingsbod € 300
ObjectlocatieAmersfoort, Nederland
VerzendingAlleen per koerier