Pieter Pouwels, aquarel met potlood, knielend naakt - Verkocht

Pieter Pouwels, aquarel met potlood, knielend naakt kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

641 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Pieter Pouwels (1910-1981)
TypeTekening / Aquarel

Typerende aquarel van een jaren-50-naakt door Pieter Pouwels.

Zichtmaat: 20,5 bij 17 cm.

Afmeting inclusief lijst: 38 bij 32 cm.

Rechtsonder gesigneerd.

Gedateerd linksonder: 8-4-1955.

Afhalen kan in Amsterdam.

Verzenden naar keuze koper: per gewone post 6,75 euro of aangetekend/verzekerd 8,05 euro.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:24-06-2014 om 21:28
Eindtijd:06-07-2014 om 21:33
Brugghe
06 jul. / 21:23
€ 45