Pieter Starreveld - Staand naakt

Pieter Starreveld - Staand naakt kopen? Bied vanaf 25!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Pieter Starreveld - Staand naakt kopen? Bied vanaf 25!Pieter Starreveld - Staand naakt kopen? Bied vanaf 25!Pieter Starreveld - Staand naakt kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Margie
FA. (20)

275 verkochte items
  • Pieter Starreveld (1911-1989)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1947
TechniekPen (Inkt)
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai op Arche papier getekend vrouwelijk naakt door de beeldhouwer/schilder Pieter Starreveld. Op de achterzijde een studie.

geen aanmerkingen

Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-01-2021 om 16:51
Eindtijd:26-01-2021 om 20:38

Biedingen (1):

Lonnie
26 jan. / 20:31
€ 25