Pieter Vermeulen - FRUIT VINGERS

Pieter Vermeulen - FRUIT VINGERS kopen? Bied vanaf 395!
Pieter Vermeulen - FRUIT VINGERS kopen? Bied vanaf 395!Pieter Vermeulen - FRUIT VINGERS kopen? Bied vanaf 395!Pieter Vermeulen - FRUIT VINGERS kopen? Bied vanaf 395!Pieter Vermeulen - FRUIT VINGERS kopen? Bied vanaf 395!Pieter Vermeulen - FRUIT VINGERS kopen? Bied vanaf 395!Pieter Vermeulen - FRUIT VINGERS kopen? Bied vanaf 395!Pieter Vermeulen - FRUIT VINGERS kopen? Bied vanaf 395!
  • Pieter Vermeulen (1949)
Jaartal2006
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 90 cm (h x b)
Lijst95.5 cm x 95.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai schilderij met warme kleuren. Lijst heeft kleine gebruikssporen. ( detailfoto’s).                       Afmeting inclusief zilverkleurige houten baklijst 95,5 x 95,5 cm.

Schilderij is in perfecte conditie. Lijst heeft gebruikssporen

Pieter Vermeulen (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  kunstpeer
FA. (24)

266 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
95.5 cm
95.5 cm
90 cm
90 cm
Starttijd:29-05-2022 om 20:21
Eindtijd:05-06-2022 om 20:11
Openingsbod € 395
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie