Pieter Wiegersma, Boeket, Aquarel

Pieter Wiegersma, Boeket, Aquarel kopen? Bied vanaf 30!
Pieter Wiegersma, Boeket, Aquarel kopen? Bied vanaf 30!Pieter Wiegersma, Boeket, Aquarel kopen? Bied vanaf 30!Pieter Wiegersma, Boeket, Aquarel kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Pieter Wiegersma (1920-2009)
TypeTekening / Aquarel

LAATSTE KANS!!

Uitbundig boeket in aquarel door Pieter Wiegersma.

Losbladig, zichtmaat 16x12, bladmaat 18x13

Gemonogrammeerd l.o. 'PW'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:16-12-2014 om 21:49
Eindtijd:23-12-2014 om 21:49
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieNederland