Pieter Wiegersma - Pieter Wiegersma. Prachtig Kunstwerk Glas in lood modulair 20 delen in frame

Pieter Wiegersma - Pieter Wiegersma. Prachtig Kunstwerk Glas in lood modulair 20 delen in frame kopen? Bied vanaf 1200!
Pieter Wiegersma - Pieter Wiegersma. Prachtig Kunstwerk Glas in lood modulair 20 delen in frame kopen? Bied vanaf 1200!Pieter Wiegersma - Pieter Wiegersma. Prachtig Kunstwerk Glas in lood modulair 20 delen in frame kopen? Bied vanaf 1200!Pieter Wiegersma - Pieter Wiegersma. Prachtig Kunstwerk Glas in lood modulair 20 delen in frame kopen? Bied vanaf 1200!Pieter Wiegersma - Pieter Wiegersma. Prachtig Kunstwerk Glas in lood modulair 20 delen in frame kopen? Bied vanaf 1200!Pieter Wiegersma - Pieter Wiegersma. Prachtig Kunstwerk Glas in lood modulair 20 delen in frame kopen? Bied vanaf 1200!
  • Pieter Wiegersma (1920-2009)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Glas
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 270 x 340 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd
Kunstwerk in Frame
-Afmetingen: B= ca 340 cm H=ca 270 cm
-20 panelen van 60x60 cm in stalen frame met voor en achter 40 panelen met veiligheidsglas
-geheel compleet en gemakkelijk te plaatsen
-Kunstenaar Wiegersma-Gerestaureerd door Hagemeier bv in opdracht van ziekenhuis Vlissingen
https://glasatelierhagemeier.nl/Referentielijst.html
-Herkomst Sint Jozef Ziekenhuis/Bethesda Ziekenhuis Vlissingen
Pieter Wiegersma was eindjaren dertig tot eind jaren zestig vooral werkzaam als glazenier.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vlissingen, Nederland