Pim Leefsma - Gouache: ' het is niet zo dat "het dak" ooit zal verdwijnen

Pim Leefsma - Gouache: ' het is niet zo dat "het dak" ooit zal verdwijnen kopen? Bied vanaf 75!
Pim Leefsma - Gouache: ' het is niet zo dat "het dak" ooit zal verdwijnen kopen? Bied vanaf 75!Pim Leefsma - Gouache: ' het is niet zo dat "het dak" ooit zal verdwijnen kopen? Bied vanaf 75!Pim Leefsma - Gouache: ' het is niet zo dat "het dak" ooit zal verdwijnen kopen? Bied vanaf 75!Pim Leefsma - Gouache: ' het is niet zo dat "het dak" ooit zal verdwijnen kopen? Bied vanaf 75!Pim Leefsma - Gouache: ' het is niet zo dat "het dak" ooit zal verdwijnen kopen? Bied vanaf 75!Pim Leefsma - Gouache: ' het is niet zo dat "het dak" ooit zal verdwijnen kopen? Bied vanaf 75!Pim Leefsma - Gouache: ' het is niet zo dat "het dak" ooit zal verdwijnen kopen? Bied vanaf 75!
  • Pim Leefsma (1947)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1974
TechniekGouache
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen6.5 cm x 7 cm (h x b)
Lijst22 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Miniatuur aquarel - gouache met tekst
Beeldend kunstenaar: Pim Leefsma 1976
Jaar: 1974
Tekst: het is niet zo dat "het dak" ooit zal verdwijnen
of zelfs maar op de achtergrond zal geraken
Afmeting gouache: 7 x 6.5 cm
Afmeting met lijst en passe-partout: 22 x 22 cm
Conditie: Mooie staat, zonder glas

Gouache is in prima staat, passe-partout ook. Er zit geen glasplaat voor. Lijstje lichte gebruikssporen (zie foto's)

Pim Leefsma (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Goedgevonden
FA. (1 )

99 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
22 cm
22 cm
7 cm
6.5 cm
Starttijd:08-10-2022 om 11:20
Eindtijd:22-10-2022 om 20:22
Openingsbod € 75
ObjectlocatieDoorn,  Nederland