Pim Olivier: Olieverf op papier, Geschenk van een zilveren gedicht - Ingelijst - Verkocht

Pim Olivier: Olieverf op papier, Geschenk van een zilveren gedicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

Pim Olivier: Olieverf op papier, Geschenk van een zilveren gedicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Pim Olivier: Olieverf op papier, Geschenk van een zilveren gedicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (316)

Lid sinds 2010
43345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (614)
  • Pim Olivier (1938)
TypeTekening / Aquarel

Let op: speciaal arrangement bij Hotel Ehzerwold via deze aankoop!

Titel: Geschenk van een zilveren gedicht
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen lijst: 53 cm x 68 cm (Beeld: 30 cm x 33,5 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal:  Olieverf op papier
Ingelijst:  Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat
Herkomst: Dit werk is afkomstig uit de collectie van Hotel Ehzerwold in Almen.

***********

Speciaal arrangement voor de hoogste bieder van dit werk.

TOPPER ARRANGEMENT BIJ HOTEL EHZERWOLD IN ALMEN

van € 49,50 per persoon voor 45,00 per persoon (op basis van een 2-persoonskamer).

Dit is inclusief:

·         Welkomst koffie of thee

·         1x Overnachting in een comfortabele kamer

·         1x Uitgebreid ontbijtbuffet

·         1x Dinerbuffet (exclusief dranken)

Prijzen zijn exclusief verblijfs- milieubelasting à € 2,75 per persoon per nacht.

Voor 1-persoons verblijf op de kamer wordt een toeslag van € 20,00 per kamer per nacht berekent.

Gasten van de Kunstveiling kunnen deze aanbieding per telefoon (0575-431143) of email (HYPERLINK "mailto:receptie@ehzerwold.nl"receptie@ehzerwold.nl)  boeken o.v.v. de promocode: KUNST en het factuurnummer van Kunstveiling.

Aanbieding is geldig in januari en februari 2018 op basis van beschikbaarheid en met uitzondering van de feestdagen en/of carnaval.

***********

Administratieve code:

QQEHZ

Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:31-01-2018 om 10:13
Eindtijd:11-02-2018 om 10:13
Biedingen (5)
THEO1961
11 feb. / 10:03
€ 9
Strechgel
11 feb. / 06:12
€ 7
THEO1961
10 feb. / 23:00
€ 5
aquaman
10 feb. / 23:00
€ 5
THEO1961
07 feb. / 15:53
€ 1