Type kunstwerk | Schilderij |
Dit niets verhullende, expressionistische naakt van de Haarlemse schilder Bert Maurits, is duidelijk niet geschikt voor de kinderkamer maar het schilderij, een van de weinige overgebleven naaktstudies van zijn hand uit de jaren 90, is misschien daarom wel zo de moeite waard.
Het kunstwerk, acrylverf op linnen, 120 bij 80 cm, is aan de achterkant gesigneerd en kan tegen kleine extra vergoeding voorzien worden van een blanke houten lijst.
Starttijd | 20-11-2015 om 16:55 |
Eindtijd | 27-11-2015 om 16:55 |