Piotr Konkel - Union

Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!
Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!Piotr Konkel - Union kopen? Bied vanaf 50!
  • Piotr Konkel (1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage180
Conditie: uitstekend.
Editie: 55/180.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Bovenkant vel heeft vouwtje /scheurtje rechts lichte golving, zie foto.

Piotr Konkel (1963)

NederlandsNederlandsPoolsPoolsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
42 cm
50 cm
Sluit over 5d 7u 44m 58s
Openingsbod€ 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd:30-11-2022 om 22:36
Eindtijd:06-12-2022 om 21:24