Pjotr Muller - zonder titel

Pjotr Muller - zonder titel kopen? Bied vanaf 400!
Pjotr Muller - zonder titel kopen? Bied vanaf 400!Pjotr Muller - zonder titel kopen? Bied vanaf 400!Pjotr Muller - zonder titel kopen? Bied vanaf 400!Pjotr Muller - zonder titel kopen? Bied vanaf 400!Pjotr Muller - zonder titel kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Umjetnost3751

Lid sinds 2019
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Pjotr Muller (1947)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1993
TechniekGouache
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen110 cm x 80 cm (h x b)
Lijst110 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee 'architectuur' gouaches/tekeningen uit 1993 .
Gerelateerd aan de sculpturen van gietijzer  die Muller in de  jaren '90 maakte.

Twee gouaches/tekeningen van beeldhouwer Pjotr Müller uit 1993.

Pjotr Muller (1947)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Umjetnost3751

Lid sinds 2019
8 verkochte items
80 cm
110 cm
80 cm
110 cm
Starttijd:26-06-2022 om 14:26
Eindtijd:03-07-2022 om 21:46
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieDalfsen , Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie