PLASGEZICHT IN AVONDSTEMMING - JOS VAN DE WALL PERNÉ - Verkocht

PLASGEZICHT IN AVONDSTEMMING - JOS VAN DE WALL PERNÉ kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 170,00

PLASGEZICHT IN AVONDSTEMMING - JOS VAN DE WALL PERNÉ kopen? Bied vanaf 150!PLASGEZICHT IN AVONDSTEMMING - JOS VAN DE WALL PERNÉ kopen? Bied vanaf 150!PLASGEZICHT IN AVONDSTEMMING - JOS VAN DE WALL PERNÉ kopen? Bied vanaf 150!PLASGEZICHT IN AVONDSTEMMING - JOS VAN DE WALL PERNÉ kopen? Bied vanaf 150!PLASGEZICHT IN AVONDSTEMMING - JOS VAN DE WALL PERNÉ kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Joseph van de Wall Perne (1877-1941)

JOS VAN DE WALL PERNÉ

AVONDSTEMMING

OLIEVERF OP BOARD IN DE MAAT 30 X 540 CM

GESIGNEERD MIDDEN ONDER

GEKADERD IN HOUTEN LIJST IN DE MAAT 39 X 49 CM

GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET

Joseph van de Wall Perne (1877-1941)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 170,00
Starttijd:25-12-2017 om 16:28
Eindtijd:31-12-2018 om 21:28
Biedingen (4)
Lode
31 dec. / 16:54
€ 170
Gustaaf
31 dec. / 16:54
€ 170
Lode
31 dec. / 16:07
€ 160
Gustaaf
25 dec. / 20:09
€ 150