Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland

Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland kopen? Bied vanaf 100!
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland kopen? Bied vanaf 100!Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland kopen? Bied vanaf 100!Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland kopen? Bied vanaf 100!Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland kopen? Bied vanaf 100!Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland kopen? Bied vanaf 100!Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland kopen? Bied vanaf 100!Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland kopen? Bied vanaf 100!Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland kopen? Bied vanaf 100!Plateelbakkerij Zuid-Holland - Decor Westland kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  MDalen

Lid sinds 2017
54 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1918
StijlJugendstil
Afmetingen20 cm x 27 cm x 27 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Heel fraaie grote bloempot / cachepot door Plateelbakkerij Zuid Holland in zeer goede staat zonder beschadigingen.
Voorzien van alle merktekens:
- Decornaam 'Westland'
- Modelnummer 353
- Productiejaar 1918
- Decorschilder S.V. (naam mij onbekend)

De voorkeur gaat uit naar afhalen, eventuele verzending geschiedt uiteraard zeer goed verpakt.

Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964)

Alle items van deze designer(5)
Geplaatst door  MDalen

Lid sinds 2017
54 verkochte items
27
20
27
Starttijd:16-06-2022 om 09:42
Eindtijd:30-06-2022 om 21:07
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa