Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Albert Smelters - " De Moderne Nachtwacht" - Schaal - 2008 - Verkocht

Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Albert Smelters - " De Moderne Nachtwacht" - Schaal - 2008 kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Albert Smelters - " De Moderne Nachtwacht" - Schaal - 2008 kopen? Bied vanaf 15!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Albert Smelters - " De Moderne Nachtwacht" - Schaal - 2008 kopen? Bied vanaf 15!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Albert Smelters - " De Moderne Nachtwacht" - Schaal - 2008 kopen? Bied vanaf 15!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Albert Smelters - " De Moderne Nachtwacht" - Schaal - 2008 kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
  • Plateelfabriek Schoonhoven N.V. (1920)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2008
Afmetingen27.5 cm x 27.5 cm x 3 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd

Aardewerk schaal is gemaakt naar een schilderij van Albertus Wolters “De Moderne Nachtwacht" en is vervaardigd bij Schoonhoven Keramiek Holland en afgewerkt in Atelier 23 bij de Siza Dorp Groep. Albertus Wolters is kunstenaar bij Atelier 23 van Siza Dorp Groep.

Aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt ) worden , u betaald dan slechts 1x de hoogste verzendkosten

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-03-2020 om 22:13
Eindtijd:20-04-2020 om 03:28
boswijk
20 apr. / 00:46
€ 15