Arnhemsche Fayencefabriek - Platelen vaasje decor Gouda - Verkocht

Arnhemsche Fayencefabriek - Platelen vaasje decor Gouda kopen? Bied vanaf 14!

Verkoopprijs: € 14,00

Arnhemsche Fayencefabriek - Platelen vaasje decor Gouda kopen? Bied vanaf 14!Arnhemsche Fayencefabriek - Platelen vaasje decor Gouda kopen? Bied vanaf 14!Arnhemsche Fayencefabriek - Platelen vaasje decor Gouda kopen? Bied vanaf 14!Arnhemsche Fayencefabriek - Platelen vaasje decor Gouda kopen? Bied vanaf 14!Arnhemsche Fayencefabriek - Platelen vaasje decor Gouda kopen? Bied vanaf 14!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Arnhemsche Fayencefabriek (1907-1934)
TypeGlas / Keramiek
Periode1910 t/m 1929
StijlArt Deco
Afmetingen10 cm x 7 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Mooi hand beschilderd platelen vaasje decor Gouda van de Arnhemsche Faience fabriek. Aan de onderzijde met de hand gemerkt en gesigneerd door de decorateur.

In prima conditie, heeft een klein flintertje

Arnhemsche Fayencefabriek (1907-1934)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
7 cm
10 cm
Dit item is verkocht voor 14,00
Starttijd:13-08-2018 om 18:00
Eindtijd:21-08-2018 om 22:33
sss3
18 aug. / 23:23
€ 14