Poen de Wijs - Poen de Wijs (1948-2014), litho, vrouw met aapje - Verkocht

Poen de Wijs (1948-2014), litho, vrouw met aapje kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Poen de Wijs (1948-2014), litho, vrouw met aapje kopen? Bied vanaf 75!Poen de Wijs (1948-2014), litho, vrouw met aapje kopen? Bied vanaf 75!
  • Poen de Wijs (1948-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Wie is Poen de Wijs?

Geboren op 23-01-1948
Overleden op 25-08-2014

Poen de Wijs is veelzijdig en imponerend . Deze befaamde veelzijdige beeldend kunstenaar, met presentaties in o.a. Indonesië, Duitsland, Zwitserland, Kenia, de USA, Oostenrijk en Spanje op zijn naam, ontwikkelde zich tot een ware meester van het realisme. Zijn schilderijen en litho's worden mondiaal verzameld. Alom wordt zijn enorme technische niveau in zijn kunstwerken geroemd en imponeren een zeer breed publiek. Bijschriften en een handout ontsluiten het werk van de kunstenaar. Maar ook de eerste litho's die Poen de Wijs op de Koninklijke Academie te Den Haag en de litho's die hij samen met zijn 2008 overleden echtgenote/kunstenaar Marion van Nieuwpoort maakte, ontbreken niet. Poen wil zijn techniek van werken voor komende generaties vastleggen en doorgeven voor de toekomst.

In eigen beheer
Naast lithograferen schildert Poen het liefst, maar de wisselwerking tussen het schilderen en het lithograferen werkt goed. Voor de toekomst is investeren in een litho nooit slecht gebleken. De verzamelwaarde van een excellente litho neemt zelfs gestadig toe. ( bron:galleryspot )

Mooie litho van Poen de Wijs. Op geschept papier.

Titel: Vrouw met aap
Jaartal: onbekend
Afmetingen: 58cm x 48cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood: Epreuve Artist (EA) .
Ingelijst: Ja

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

GALERIEWAARDE 425 EURO.

VANWEGE RISICO VAN GLASBREUK: GRAAG AFHALEN IN AMSTERDAM.

Starttijd21-9-2014 om 20:38
Eindtijd1-10-2014 om 20:38
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken