Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst

Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 750!
Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 750!Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 750!Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 750!Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 750!Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 750!Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 750!Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 750!Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 750!Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 750!Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 750!Pol Mara - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 750!
  • Pol Mara (1920-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1996
Techniek Aquarel
Stijl Modern
Onderwerp Naakt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 130 x 95 cm (h x b)
Incl. lijst 135 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Origineel uniek werk  op papier van de Belgische kunstenaar Pol Mara (1920 -1998)
Titel: Zeemans verdriet
Achteraan het werk bevindt label van de kunstenaar met titel en datum

Techniek: aquarel en gemengde techniek op papier op harboard
Werk is ingelijst: glazen lijst op 2de foto wordt meegeleverd
Handgesigneerd en gedateerd '96  vooraan
Werk kan op omgekeerd ophangen (zie laatste foto)
Perfecte staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Erpe, België