Pol Mara - Verzameling van 7 vintage persfoto's

Pol Mara - Verzameling van 7 vintage persfoto's kopen? Bied vanaf 35!
Pol Mara - Verzameling van 7 vintage persfoto's kopen? Bied vanaf 35!Pol Mara - Verzameling van 7 vintage persfoto's kopen? Bied vanaf 35!Pol Mara - Verzameling van 7 vintage persfoto's kopen? Bied vanaf 35!Pol Mara - Verzameling van 7 vintage persfoto's kopen? Bied vanaf 35!Pol Mara - Verzameling van 7 vintage persfoto's kopen? Bied vanaf 35!Pol Mara - Verzameling van 7 vintage persfoto's kopen? Bied vanaf 35!Pol Mara - Verzameling van 7 vintage persfoto's kopen? Bied vanaf 35!Pol Mara - Verzameling van 7 vintage persfoto's kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  collectioneur
FA. (7)

Lid sinds 2019
164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Pol Mara (1920-1998)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
2 x Foto kleurenfoto verzameling Loek Brons.
Afmetingen 20 x 25 cm.
4 x persfoto diverse afmetingen.
1 x portretfoto.
Toegevoegd offset prent 22 x 28 cm.

Zeer redelijke staat verzameling persfoto's

Pol Mara (1920-1998)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  collectioneur
FA. (7)

Lid sinds 2019
164 verkochte items
25 cm
20 cm
Starttijd:05-06-2022 om 01:30
Eindtijd:14-06-2022 om 22:10
Openingsbod€ 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHeiloo, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa