Pol mara,litho,golfster

Pol mara,litho,golfster kopen? Bied vanaf 149!

Pol mara,litho,golfster

Verkoopprijs: € 149,00

Pol mara,litho,golfster kopen? Bied vanaf 149!Pol mara,litho,golfster kopen? Bied vanaf 149!Pol mara,litho,golfster kopen? Bied vanaf 149!Pol mara,litho,golfster kopen? Bied vanaf 149!Pol mara,litho,golfster kopen? Bied vanaf 149!Pol mara,litho,golfster kopen? Bied vanaf 149!Pol mara,litho,golfster kopen? Bied vanaf 149!

Geplaatst door  maxxim

23 verkochte items
  • Pol Mara (1920-1998)
GesigneerdHandgesigneerd
Sensuele litho van een golfster Handgesigneerd en genummerd met potlood 138/250 Afm:68/63cm Dit werk is ingelijst 78/85cm Tenzij men het werk komt ophalen wordt het zonder glas opgestuurd(braak) Veel reflectie op de foto's

Dit item is verkocht voor 149,00

Starttijd:04-10-2015 om 15:24
Eindtijd:17-10-2015 om 15:24

Biedingen (1):

Adriaen
17 okt. / 14:12
€ 149