Jan Montyn - Polynesia I - Verkocht

Jan Montyn - Polynesia I kopen? Bied vanaf 130!

Verkoopprijs: € 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Montyn - Polynesia I kopen? Bied vanaf 130!Jan Montyn - Polynesia I kopen? Bied vanaf 130!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (84)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1057)
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21/25

Fraaie ets van meester-etser Jan Montyn met toepassing van Montyn-blauw .

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(50)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (84)

2036 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 149,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-04-2020 om 09:14
Eindtijd:05-05-2020 om 22:33
jjmdera
05 mei / 10:42
€ 130