Peter Klashorst - Pop Art - Verkocht

Peter Klashorst - Pop Art  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Peter Klashorst - Pop Art  kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Pop Art  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1220 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage45

Kunstenaar: Peter Klashorst

Techniek: Digitale offset druk op dik 300 grams houtvrij natuurkarton

Formaat: 42 x 30 cm

Oplage: 40 / 45

Signering: Handgesigneerd op voorzijde

Status: Nieuw

Als bewijs van echtheid wordt de foto waarop Peter Klashorst het werk in handen heeft digitaal toegezonden.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(26)
Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1220 verkochte items
30 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:21-10-2018 om 08:45
Eindtijd:04-11-2018 om 21:00
Biedingen (5)
Feline
31 okt. / 23:54
€ 15
devaanhoek
31 okt. / 23:54
€ 11
devaanhoek
25 okt. / 19:12
€ 10
Artsus
25 okt. / 19:12
€ 5
devaanhoek
23 okt. / 19:03
€ 1