Peter Klashorst - Popeye - Verkocht

Peter Klashorst - Popeye kopen? Bied vanaf 1!
Peter Klashorst - Popeye kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Popeye kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Popeye kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acryl op 100grams papier

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (45)
Geplaatst door  Roeland1981

Lid sinds 2017
11 verkochte items
30 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 24,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-07-2020 om 20:13
Eindtijd:01-08-2020 om 15:20
Biedingen (7)
Guppie95
31 jul. / 12:14
€ 21
kater
29 jul. / 22:50
€ 16
Arrt
29 jul. / 22:50
€ 11
kater
29 jul. / 22:50
€ 10
Arrt
29 jul. / 20:33
€ 5
thaeke
29 jul. / 20:33
€ 3
Arrt
26 jul. / 13:39
€ 1