Poppe Damave - aquarel - Londen - Verkocht

Poppe Damave - aquarel - Londen kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Poppe Damave - aquarel - Londen kopen? Bied vanaf 55!Poppe Damave - aquarel - Londen kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel onder passepartout. Gesigneerd en getiteld linksonder.

Beeldmaat 36 x 46 cm. Passepartoutmaat 58,5 x 69 cm.

Poppe Damave is geboren te Groningen in 1921 en overleden te Bonn in 1988.

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:10-05-2015 om 17:11
Eindtijd:24-05-2015 om 17:16
LexArt
24 mei / 17:10
€ 55