FA. (1)

Poppe Damave: ets

Poppe Damave: ets  kopen? Bied vanaf 90!
Poppe Damave: ets  kopen? Bied vanaf 90!Poppe Damave: ets  kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Attractive_Arts_Antiques

3 verkochte items
  • Poppe Damave (1921-1988)
GesigneerdHandgesigneerd

Poppe Damave en familie, getiteld "Interieur"" (linksonder). Ets in prima staat, zonder passepartout. Gesigneerd rechtsonder in potlood Poppe Damave. Linksonder genummerd 36/100. Beglaasd met perspex. Afmetingen: hoogte 39cm, breedte 44cm; met plastic lijst 61 x 81cm.

Poppe Damave, 1921 - 1988, schilder, aquarellist, etser, tekenaar. Opleiding School voor Kunstnijverheid, Haarlem en 5 jaar Tekenschool Haarlem (3 jaar bij H.F. Boot). Onderwerpen: interieur, landschap, stadsgezicht, portret, stilleven. Lid van Arti, Hollandse Aquarellistenkring, Nederlandse Kring vann Tekenaars, de BBK, De Groep (Haarlem), Kunst zij ons doel (Haarlem). Zie P. Scheen, Jacobs, Scharten, rkd.nl.

Starttijd:02-03-2017 om 14:14
Eindtijd:16-03-2017 om 14:14
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland