Poppe Damave - kleurenets: De tuin van de dichter - Verkocht

Poppe Damave - kleurenets: De tuin van de dichter  kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Poppe Damave - kleurenets: De tuin van de dichter  kopen? Bied vanaf 40!Poppe Damave - kleurenets: De tuin van de dichter  kopen? Bied vanaf 40!Poppe Damave - kleurenets: De tuin van de dichter  kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Poppe Damave (1921-1988)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets van Poppe Damave. Titel De tuin van de dichter. Afmetingen incl. passe-partout: H40 x b30 cm. Afmetingen voorstelling: H9 x b8 cm. Het werk is rechtsonder, door de kunstenaar,  gesigneerd. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd.  Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:13-02-2017 om 21:39
Eindtijd:19-02-2017 om 21:39
jondoesburg
14 feb. / 10:47
€ 40