Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets - Verkocht

Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets kopen? Bied vanaf 30!Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets kopen? Bied vanaf 30!Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets kopen? Bied vanaf 30!Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets kopen? Bied vanaf 30!Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets kopen? Bied vanaf 30!Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets kopen? Bied vanaf 30!Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets kopen? Bied vanaf 30!
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpHavengezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen18 cm x 13.5 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Poppe Damave
Voorstelling van een aantal schepen voor een Mediterrane kust
Ets onder passepartout, beeldmaat 18x13.5, p.p.maat 50x32
Gesigneerd in inkt r.o.: 'Poppe Damave'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-11-2022 om 14:02
Eindtijd:20-11-2022 om 20:57
Matthijs012
20 nov. / 20:47
€ 30