Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 32.5 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53.5 x 43.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
de foto is te blauw uitgevallen, waardoor de pasteltint wat onduidelijk is | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam z.o., Nederland |
Starttijd | 19-6-2021 om 15:41 |
Eindtijd | 3-7-2021 om 21:52 |
Objectlocatie | Amsterdam Z.O., Nederland |