Delftsblauwe aardewerken gelobte kom of schaal uitgevoerd bij de Porceleyne Fles uit Delft. De kom heeft een oud chipje op de bovenrand en oude reparatie aan de onderrand, verder in goede conditie. Aan de achterzijde gemerkt met blindmerk en de jaarletter AB wat voor 1940 staat. Ook voorzien van een schilders initiaal, echter deze is mij onbekend.
Redelijk
Een klein chipje op de bovenrand en een reparatie op de onderrand.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00