Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, Twee dekselvaasjes - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, Twee dekselvaasjes kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, Twee dekselvaasjes kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, Twee dekselvaasjes kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, Twee dekselvaasjes kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, Twee dekselvaasjes kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Porselein, Twee dekselvaasjes kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44629 verkochte items
Alle items van deze verkoper (452)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen24 cm x 12.5 cm x 12.5 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd

Administratieve code:

QQWAA

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(44)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44629 verkochte items
12.5
24
12.5
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:29-01-2019 om 13:28
Eindtijd:10-02-2019 om 20:06
Biedingen (2)
Dorothea
10 feb. / 19:59
€ 3
csturm
08 feb. / 12:08
€ 1