Port de Douarnenez Bretagne

Port de Douarnenez Bretagne kopen? Bied vanaf 1500!
Port de Douarnenez Bretagne kopen? Bied vanaf 1500!Port de Douarnenez Bretagne kopen? Bied vanaf 1500!Port de Douarnenez Bretagne kopen? Bied vanaf 1500!Port de Douarnenez Bretagne kopen? Bied vanaf 1500!

Geplaatst door  RDrijver

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jos Croin (1894-1949)

In zeer goede staat, olieverf op doek. 80x60 cm. Handgesigneerd

Jos Croin (1894-1949)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  RDrijver

verkochte items
Starttijd:23-11-2014 om 22:26
Eindtijd:03-12-2014 om 22:26
Openingsbod€ 1500
ObjectlocatieNederland