Louis Lambry - Portrait of my love - Verkocht

Louis Lambry - Portrait of my love kopen? Bied vanaf 35!
Louis Lambry - Portrait of my love kopen? Bied vanaf 35!Louis Lambry - Portrait of my love kopen? Bied vanaf 35!
  • Louis Lambry (1937)
Jaartal2018
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
Lijst24 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooi olieverf schilderij van lambry

Louis Lambry (1937)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Monaken
FA. (1 )

Lid sinds 2021
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
24 cm
24 cm
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-08-2022 om 19:03
Eindtijd:10-08-2022 om 19:18
CVerbinnen
10 aug. / 01:51
€ 35