Jacomijn den Engelsen - portret - F.G.

Jacomijn den Engelsen - portret - F.G. kopen? Bied vanaf 40!
Jacomijn den Engelsen - portret - F.G. kopen? Bied vanaf 40!Jacomijn den Engelsen - portret - F.G. kopen? Bied vanaf 40!Jacomijn den Engelsen - portret - F.G. kopen? Bied vanaf 40!Jacomijn den Engelsen - portret - F.G. kopen? Bied vanaf 40!Jacomijn den Engelsen - portret - F.G. kopen? Bied vanaf 40!Jacomijn den Engelsen - portret - F.G. kopen? Bied vanaf 40!
  • Jacomijn den Engelsen (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Gedetailleerde houtsnede in de zo kenmerkende stijl van Jacomijn den Engelsen. Met potlood ondertekend en gedateerd, 2005. Kleine oplage: 6/20. Gedrukt op zeer dun papier. Afmeting werk: 12 cm x 12 cm. Afmeting blad: 34 cm x 30 cm.

Lichte vouwen in het blad (zeer dun papier), klein vlekje rechts onder in het blad. Valt weg bij inlijsten. Zie foto's voor een indruk.

Jacomijn den Engelsen (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  PVH
FA. (1)

42 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
12 cm
12 cm
Starttijd:23-05-2022 om 16:20
Eindtijd:29-05-2022 om 19:29
Openingsbod € 40
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België