Frits Stapel - Portret jongeman

Frits Stapel - Portret jongeman kopen? Bied vanaf 600!
Frits Stapel - Portret jongeman kopen? Bied vanaf 600!Frits Stapel - Portret jongeman kopen? Bied vanaf 600!Frits Stapel - Portret jongeman kopen? Bied vanaf 600!Frits Stapel - Portret jongeman kopen? Bied vanaf 600!Frits Stapel - Portret jongeman kopen? Bied vanaf 600!Frits Stapel - Portret jongeman kopen? Bied vanaf 600!Frits Stapel - Portret jongeman kopen? Bied vanaf 600!Frits Stapel - Portret jongeman kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  liesko
FA. (4)

87 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Frits Stapel (1910-1987)
TypeBeeld / Object
Jaartal1985
TechniekBrons
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
Afmetingen37.5 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingetogen portret in brons van jongeman.
Vakwerk zowel in techniek van het boetseren als ook in het gietsel.
Gesigneerd en gedateerd.

Frits Stapel (1910-1987)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  liesko
FA. (4)

87 verkochte items
13
37.5
13
Starttijd:05-05-2022 om 13:51
Eindtijd:16-05-2022 om 19:02
Openingsbod€ 600
ObjectlocatieBloemendaal, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie