Jacques Timp - portret op canvas met baklijst - Verkocht

Jacques Timp - portret op canvas met baklijst kopen? Bied vanaf 50!
Jacques Timp - portret op canvas met baklijst kopen? Bied vanaf 50!Jacques Timp - portret op canvas met baklijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Jacques Timp (1948)
Jaartal2013
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer fraaie werk origineel werk op doek/= met baklijst van Jacques Timp (1948). Het werk kan zo aan de muur.

U mag het vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem. Want in het echt is nog veel mooier dan op de foto!

Het liefst ophalen maar versturen per aangetekende post kan ook.

Wij kunnen de inlijsting voor u verzorgen.
U kunt het werk ook kosteloos oplaten slaan in onze speciale opslagruimte om het na de corona-crisis op te halen.

Jacques Timp (1948)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (99)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
33 cm
43 cm
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-11-2022 om 12:45
Eindtijd:28-11-2022 om 20:38
Fontijn1985
22 nov. / 00:59
€ 50