Aat Veldhoen - Portret van een Vrouw - Rotaprint - Verkocht

Aat Veldhoen - Portret van een Vrouw - Rotaprint kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Aat Veldhoen - Portret van een Vrouw - Rotaprint kopen? Bied vanaf 1!Aat Veldhoen - Portret van een Vrouw - Rotaprint kopen? Bied vanaf 1!Aat Veldhoen - Portret van een Vrouw - Rotaprint kopen? Bied vanaf 1!Aat Veldhoen - Portret van een Vrouw - Rotaprint kopen? Bied vanaf 1!Aat Veldhoen - Portret van een Vrouw - Rotaprint kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1965
TechniekVaria
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
Afmetingen35 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Rotaprint door Aat Veldhoen
Voorstelling van een vrouw met weelderige haardos
Losbladig, beeldmaat 35x32, bladmaat 50x35
Gedateerd en gesigneerd in de druk r.o.: '65 Veldhoen'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Aat Veldhoen (1934-2018)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
32 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-05-2022 om 12:18
Eindtijd:27-05-2022 om 19:18
Biedingen (6)
marcelvankeken
27 mei / 14:52
€ 20
JanPrinsse
27 mei / 14:32
€ 15
marcelvankeken
27 mei / 14:32
€ 15
JanPrinsse
21 mei / 20:59
€ 10
GNS83
21 mei / 20:59
€ 5
GNS83
19 mei / 23:16
€ 1