Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier - Verkocht

Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 50!Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 50!
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 37 cm (h x b)
Lijst41 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie ets met de titel “ Ome Frans” dat is de Haarlemse / Spaarndamse kunstenaar Frans Verpoorten

Frans Verpoorten in Atelier

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-12-2022 om 17:16
Eindtijd:18-12-2022 om 22:36
Haarlem1970
18 dec. / 22:21
€ 50